OFERTA VETEM ONLINE

A4-Tech Comfortfit Stereo Headphone

1,490 L

 

Te pershtatshme per te degjuar muzike dhe per te komunikuar. Muzike cilesore dhe mikrofon me anullim zhurme. Shume te rehatshme edhe per perdorim afatgjate.

Ka stok

Shitur: 641 copë

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Style

On-the-Head

Frequency Response

20 Hz ~ 20 KHz

Nominal Impedance

32 ohms

Microphone Sensitivity

– 58 db

Sensitivity

105 dB ± 3dB (at 1000 Hz )

Speaker Diameter

F40 mm

Earphone / Microphone Plug

3.5 mm Stereo

Controller

Volume knob on the headset

System Requirements

WindowsXP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim