Kufje A4-TECH

1,100 L

Te pershtatshme per te degjuar muzike dhe per te komunikuar. Muzike cilesore dhe mikrofon me anullim zhurme. Shume te rehatshme edhe per perdorim afatgjate.

S’ka stok

Shitur: 1208 copë
SKU: CNG391 Modeli: HS-28 Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim