Baseus D01S Wireless Bluetooth Headphones

2,800 L

Te rehatshme dhe me bateri qe zgjat. Lidhen shume lehte me pajisjen tuaj. Rezistente ndaj pluhurave dhe ujit. Te prshtatshme edhe per te kryer telefonata.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 1963 copë
SKU: CNG1021 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Headphone output source

On-the-go.

Waterproof performance

IPX4

Headphone plug type

In-line type

Music time

8hours

Standby time

400hours

Battery capacity

300mAh

Charging time

2hours

Whether wire control

Yes

Impedance

32Ω

Sensitivity

42dB mW

Frequency response range

20-20000Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim