Baseus NGCX-01 Bluetooth Headset

1,700 L

4 ore kohe komunikimi. Mund te lidhet me dy pajisje njekohesisht. Praktike, e vogel dhe e rehatshme per telefonata te gjata. Mund te hapni telefonaten direkt me ane te nje butoni. Mund te karikohet pothuajse kudo.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 1104 copë
SKU: CNG1018 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Talk time

around 4 hours

Music time

around 3 hours

Standby time

around 100 hours

Charging time

around 1.5 hours

Battery capacity

45 mAh

Bluetooth

4.1

Frequency range

20Hz-20KHz

Weight

5 gr

Compatible

with Android/iOS/Windows

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim