Kufje Encok D02

2,300 L

Degjoni dhe shijoni muziken tuaj kudo dhe kurdo. Shume bas dhe me bateri te madhe qe zgjat gjithe diten. Te pershtatshme per te kryer telefonata dhe per cdo aktivitet tuajin gjate dites.

S’ka stok

Shitur: 933 copë
SKU: CNG1017 Modeli: NGD02-02 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim