Kufje Huawei Freebuds Lite

13,500 L16,200 L

Cdo veprim kontrollohet ne menyre elegante me prekje te dyfishte. Lidhen automatikisht me pajisjen tuaj menjehere sapo hapni kutine karikuese. Te pajisura me mikrofone te dyja kufjet per anullim zhurme me te mire dhe per te kryer telefonate pa shqetesime.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, White

Weight

5.5 g (per earbud)
45.5 g (charging case)

Battery

55 mAh (per earbud)
410 mAh (charging case)

Dimensions

43.6 x 23.2 x 17.8 mm (per earbud)
80.2 x 33.3 x 28.8 mm (charging case)

Charging Port

Micro USB

Driver

⌀7 mm dynamic driver

Playtime

3 hours (on 1 charge),
12 hours (with charging case)

Charge

1 hour

Bluetooth Compatibility

Bluetooth 4.2

Ip Rating

IPX4

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu