Kufje Philips Bass+

3,700 L

Bas I fuqishem, izolim perfekt shoqeruar me peshen e lehte dhe shume te rehatshme. Te pershtatshme per te degjuar muzike dhe per te kyer telefonata. Te pajisura me koka te ndryshme ne menyre qe te mos rreshkasin gjat kohes qe kryeni aktivitetet tuaja.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 1068 copë
SKU: DUN261 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
SOUND
Acoustic system

Closed

Diaphragm

PET

Magnet type

Neodymium

Voice coil

CCAW

Sensitivity

107 dB

Speaker diameter

12.2 mm

Maximum power input

30 mW

Impedance

32 ohm

Frequency response

9 – 23 000 Hz

CONNECTIVITY
Cable Connection

symmetrical

Cable length

1.2 m

Connector

3.5 mm

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

Depth 2.8 cm
Height 8 cm
Width 3 cm

Weight

0.0117 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim