Kufje Philips Flite Everlite

3,500 L

Te pershtatshme per muzike dhe per te kryer telefonata. Te rehatshme dhe shume te lehta per perdorim te gjate. Kontrolloni muziken dhe telefonatat tuja vetem me nje buton.

Ka stok

Shitur: 1822 copë
SKU: DUN278 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim