Philips Flite Everlite Headphones

3,500 L

Te pershtatshme per muzike dhe per te kryer telefonata. Te rehatshme dhe shume te lehta per perdorim te gjate. Kontrolloni muziken dhe telefonatat tuja vetem me nje buton.

Ka stok

Shitur: 1822 copë
SKU: DUN278 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
SOUND
Acoustic system

Closed

Magnet type

Neodymium

Impedance

32 Ohm

Speaker diameter

32 mm

Frequency range

9 – 22 000 Hz

Maximum power input

40 mW

Sensitivity

103 dB

Diaphragm

PET

CONNECTIVITY
Bluetooth profiles

A2DP
AVRCP
HFP
HSP

Bluetooth version

4.1

Maximum range

Up to 10 m

Microphone

Built-in microphone

CONVENIENCE
Volume control

Yes

Call management

Answer / End call
Last number redial
Microphone mute
Reject call
Switch between call and music

POWER
Battery type

Li-Polymer

Rechargeable

Yes

Standby time

300* hr

Talk time

13* hr

Music play time

13* hr

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

Height 18.5 cm
Width 16.5 cm
Depth 4 cm

Weight

0.137 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim