Kugoo G2 Pro Electric Scooter

89,990 L

 

Kugoo G2 Pro  është skuteri ideal për lëvizjet në qytet. Duke pasur një motor të fuqishëm 800 W mund të arrijë deri në 30 milje në orë. Bateria e tij karikohet në 4 deri në 6 orë dhe mund të udhëtojë deri në 25 milje në orë. Ky skuter ka goma pneumatike 10 inç dhe rezistencë ndaj goditjeve për një udhëtim sa më të qetë dhe të sigurt. Ai gjithashtu ka një platformë me gjerësi mesatare me sipërfaqe gome kulluese që është e përshtatshme për ditët me lagështi.

Ka stok

SKU: CNG2779-B Modeli: G2 PRO Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 3%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Navee Electric Scooter N65

57,990 L
Kurseni: 2,000 L
OFERTË ONLINE

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

57,490 L
 
- 11%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

41,990 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
30 kg
Brand
Color

Black

Max Supported Weight

130kg

Max Speed

50km/h

Max Range

50km

Motor

800W

Brake Type

E-brake disc brake

Charging Time

4-6 hours

Standard Voltage

AC110-240V/50-60 HZ

Tire Size

10 inch

Max Incline

≤15 degree

Battery Capacity

48V 13AH/15AH

Max Distance

50km

Battery Type

Lithium Battery

Weight & Dimensions
Product Weight

23KG

Product Dimensions

120 x 51 x 114cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Electric Scooter

1 x Charger

1 x Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu