Kugoo G5 Folding Electric Scooter

69,990 L

 

Shijoni udhëtimet e gjata me një karikim të vetëm me skuterin elektrik G5 nga Kugoo! Përveç baterisë që zgjat skuteri fuqizohet nga motorri i fuqishëm 500W dhe ecën me shpejtësi deri në 35 km për orë. Mund të përthyhet dhe të transportohet lehtësisht.

Ka stok

SKU: CNG2707 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 3%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Navee Electric Scooter N65

57,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 11%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

41,990 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
20 kg
Brand
Color

Black

Max Load

120kg

Max Range

80km

Motor

500W

Max Speed

35km/h

Net Weight

About 23kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Electric Scooter

1 x Charger

1 x Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu