Lamp Speaker With Wireless Charger

2,790 L

 

Llampa L4 ka 3 modele te ndryshme ndricimi sipas nevojes: per lexim, per pune dhe per drite nate.  Temperaturen dhe ndricimin mund t”ia ndryshoni me ane te celsit fizik ne llampe. Gjithashtu mund ta lidhni me bluetooth per te shijuar muzike nderkohe qe telefoni juaj karikohet tek baza e karikimit wireless.

Ka stok

SKU: CNG2096 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Xiaomi Mi Smart Led Desk Lamp Pro

8,990 L
 
- 13%
Ofertë!

Led Eye-Protection Desk Lamp

2,600 L
Kurseni: 390 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Model

L4 Speaker Lamp

Material

ABS + slicone

Functions

• Wireless charging,
• Wireless music playback
• Light

Bluetooth

4.2

Speaker
Diameter

40MM

Impedance

Lamp Beads
Number of lamp

7 warm light + 7 cold light

Lamp brightness

28 lumens ± 2

Power
Power supply mode

USB

Power supply

5V,2A

Weight and Dimension
Product size

12*12*34cm

Product weight

336g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Multi-function wireless charger speaker light

1 x USB cable

1 x User manual