Dell NB Inspiron 3581 15.6″, 4GB, 1TB HDD, Core i3

49,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 7. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office dhe navigim ne internet dhe programe te ndryshme me performance mesatare. 

  • Intel Core i3-7020U
  • 4GB RAM + 1TB HDD
  • 15.6″ FHD Display
  • AMD Radeon 520 2GB

Ka stok

Shitur: 309 copë
SKU: SAID1421 Modeli: 3581 Kategori:

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Inspiron

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-7020U

Processor Frequency

up to 2.30 GHz

Processor Cores

2

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Memory

1TB HDD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ 520 2GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11b/g/n/ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1)
(1) USB Type-A 2.0
(1) HDMI 1.4
(1) Audio jack 3.5mm

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

42 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.18 kg

Height

22.7 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim