Ofertë!
OFERTË ONLINE

Laptop HP Envy 13.3″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

94,990 L

Kurseni: 20,000 L

Ekran 13.3 inch me rezolucion Full HD. Plote ngjyra dhe pamje kristal e paster. Tastiere e plote me ndricim. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Me kend shikmi 178 grade.

  • Intel® Core™ i5-1135G7
  • 8GB RAM + 256GB SSD M.2
  • 13.3″ FHD Display
  • Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

Shitur: 458 copë

SKU: ITD1358 Modeli: 290F5UA#ABA Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2019

DESIGN
Color

Silver

Type

Notebooks

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1135G7

Processor Family

11th Gen Core i5

Processor Frequency

Base frequency 2.40 GHz, up to 4.20 GHz

Processor cores

4 cores

Processor cache

8MB

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

onboard

SSD Details

PCIE SSD

Card Reader Integrated

Yes

Refresh Rate

60Hz

DISPLAY
Screen size

13.3"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

3.1 Type-C
2 x USB 3.1
1 x headphone/microphone combo
SD card reader

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Audio by Bang & Olufsen; Dual speakers; HP Audio Boost 2.0

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating System

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

51 W/h

Nr. of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.3 kg

Height

14.7 mm

POWER
AC Adapter

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu