Laptop HP Envy X360 13″, 8GB, 256GB SSD, AMD

133,300 L

Ekran 13 inch me rezolucion Full HD me prekje. Plote ngjyra dhe pamje kristal e paster. Tastiere e plote me ndricim. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Me kend shikmi 178 grade.

  • AMD Ryzen™ 5 3500U
  • 8GB RAM + 256GB SSD M.2
  • 13.3″ FHD Display
  • Radeon™ Vega 8

Ka stok

Shitur: 458 copë

SKU: ITD1207 Modeli: 13-AR0008NN Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Type

2-in-1 laptops

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 5 3500U

Processor Family

AMD R5

Processor Frequency

Base frequency 2.10 GHz, up to 3.70 GHz

Processor cores

4 cores

Processor cache

4MB

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

onboard 8GB

SSD Details

M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

13.3"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Radeon™ Vega 8 Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11b/g/n/a/ac

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB
3.1 Type-C
2 x USB 3.1
1 x HDMI
1 x headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

4

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating System

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

53 W/h

Nr. of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.3 kg

Height

14.7 mm

POWER
AC Adapter

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu