Ofertë!
OFERTA ONLINE

Laptop HP Envy X360 14″ Touchscreen, 16GB, 1TB SSD, Core i7

89,990 L

Kurseni: 10,000 L

Laptopi HP Envy x360 14 inç është një pajisje e fuqishme dhe e gjithanshme që rrit produktivitetin kudo që punoni. Ai përmban teknologjinë e bashkëpunimit HP Presence dhe performancë të besueshme, të mbështetur nga një procesor Intel Core I7 i gjeneratës së 13-të dhe grafika Intel Iris Xe. Laptopi ofron një ekran mahnitës FHD me prekje nga skaji në skaj, 16 GB RAM dhe 1TB PCIe NVMe SSD për performancë më të shpejtë. Me altoparlantët e dyfishtë HP të akorduar nga Bang & Olufsen, HP Fast Charge, një tastierë me dritë prapa dhe një lexues të gjurmëve të gishtërinjve për qasje të sigurt, ai ofron një përvojë të jashtëzakonshme të përdoruesit. Laptopi është projektuar në mënyrë të qëndrueshme, duke përfshirë materiale të ricikluara dhe certifikata me efikasitet të energjisë. Me Windows 11 dhe një menteshë 360 gradë, ofron një perspektivë të freskët dhe funksionalitet të gjithanshëm për punën, kreativitetin dhe argëtimin.

 

• Intel® Core™ i7-1355U
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 14″ FHD Touch Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: SAS1002 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

7H9Y1UA#ABA

Announced

2023

DESIGN
Color

Silver

Type

2-in-1 Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1355U

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Max Turbo Frequency 5.00 GHz

Processor cores

10 cores

Processor cache

12 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4 3200 MHz

Memory

1TB SSD

Memory slots

2

SSD Details

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6E AX211

Ethernet LAN

No

Bluetooth

v5.3

PORTS & INTERFACES
Details

1x HDMI
2x USB-A 3.0
1x USB-C 3.2
1x Audio Combo

AUDIO
Built-in Microphone

Integrated Dual Array Digital Microphones

Built-in Speakers

Stereo Speakers Tuned by Bang & Olufsen

Camera

1080P FHD Camera

SOFTWARE
Operating System

Windows 11 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Precision Touchpad Support

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Polymer

Battery Capacity

43 Wh

Battery cells

3-Cells

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.5 kg

Dimensions

21 x 32 x 1.96 cm

POWER
AC Adapter

65 W Smart AC power adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj