Laptop HP NB Pavilion Gaming 15.6″, 8GB, 256GB SSD + 1TB HDD, Core i7

159,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 9 dhe karte grafike NVIDIA 4GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire, anti-reflektues dhe plote ngjyra. I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit gjithashtu, programe inxhinjerike dhe programe dizajni. 

  • Intel Core i7-9750H
  • 8GB RAM + 256GB SSD and 1TB HDD
  • 15.6″ FHD IPS Display
  • NVIDIA Geforce GTX 1650 4GB

Ka stok

SKU: SACA0804 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-9750H

Processor Frequency

Base frequency 2.60 GHz, Max frequency up to 4.5 GHz

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD + 1TB HDD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1650 4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11b/g/n/ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(1) USB 3.1 Gen 2 Type-C™ (10 Gb/s signaling rate,
(1) USB 3.1 Gen 1 Type-A (HP Sleep and Charge)
(2) USB 3.1 Gen 1 Type-A (Data Transfer Only)
(1) HDMI
(1) AC smart pin
(1) RJ-45
(1) headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

52.5 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.28 kg

Height

19.5 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu