Laptop HP NB Pavilion Gaming 16.1″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

166,900 L

Ekran 16.1 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10 dhe karte grafike NVIDIA 4GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet, programe finance, programe editimi dhe prograe te ndryshme inxhinjerike.

  • Intel Core i7-10750H
  • 16GB RAM + 512GB SSD
  • 16.1″ FHD IPS Display
  • NVIDIA Geforce GTX 1650 4GB

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 654 copë

SKU: SACA0808 Modeli: A0001NIA Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-10750H

Processor family

10th Gen Core i7

Processor Frequency

Base frequency 2.60 GHz, Max up to 5.0 GHz

Processor cores

6 cores

Processor Cache

12M

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

16"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1650 4GB

Graphics Memory

4GB

Graphics Memory Type

GDDR6

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11a/b/g/n/ac (2×2)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 SuperSpeed USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge);
1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge);
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate;
1 HDMI 2.0;
1 RJ-45;
1 AC smart pin;
1 headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-ion polymer

Battery Capacity

52.5 W/h

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.23 kg

Height

23.4 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

POWER
AC Adapter Power

150 W

SOFTWARE
Operating system installed

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu