Ofertë!

Laptop HP Omen 15.6″, 8GB, 1TB SSD, Core i7

133,300 L

Laptop per lojra HP Omen. Performance teper e larte. Pajisur me procesor te gjenerates se 10 dhe karte grafike NVIDIA® GeForce® GTX 1660Ti  me 6GB memorie te dedikuar. Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD antireflektues. Jetgjatesi baterie deri ne 12 ore perdorim te alternuar. Kufje dhe maus Gaming te perfshira ne paketim.

  • Intel® Core™ i7-10750H
  • 8GB RAM + 1TB SSD
  • 15.6″ FHD Display
  • NVIDIA® GeForce® GTX 1660Ti 6GB

Ka stok

SKU: ITD1359 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SBZZ6003-S1
Ofertë!

Cooling Stand for Gaming Laptop

2,900 L
SBZA-S1
Ofertë!

Omen Transceptor 15.6″ Backpack

6,400 L

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
DESIGN
Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-10750H

Processor family

10th Gen Core i7

Processor Frequency

Base frequency 2.60GHz, Max frequency up to 5.00 GHz

Processor cores

6 cores

Processor Cache

12M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

1TB SSD

Memory slots

2

SSD Details

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti 6GB

Graphics Memory

6GB

Graphics Memory Type

GDDR6

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11b/g/n/ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 Thunderbolt™ 3 (40Gbps signaling rate) with SuperSpeed USB Type-C® 10Gbps signaling rate (DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge);
1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge);
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate;
1 RJ-45; 1 headphone/microphone combo;
1 AC smart pin;
1 Mini DisplayPort™;
1 HDMI 2.0a

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Audio by Bang & Olufsen; Dual speakers

SOFTWARE
Operating system installed

No

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

69 Wh

Number of battery cells

6

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.3 kg

Height

20 mm

POWER
AC Adapter Power

200 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu