Laptop HP Omen 17.3″, 32GB, 512GB SSD, Core i5

179,900 L

Ekran 17.3 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 9 dhe karte grafike NVIDIA 6GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Tastiere me ndicim LED. Audio dhe sistem i ftohjes i permiresuar.I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit gjithashtu, programe inxhinjerike dhe programe dizajni. 

  • Intel Core i5-9300H
  • 32GB RAM + 512GB SSD
  • 17.3″ FHD Display
  • NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6GB

Ka stok

SKU: PKM36 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-9300H

Processor Frequency

Base frequency 2.40 GHz, Max frequency up to 4.10 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

17.3"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1660 Ti 6GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11b/g/n/ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(1) USB 3.1 Gen 2 Type-C™ with Thunderbolt™ 3
(3) USB 3.1 Gen 1 Type-A
(1) HDMI
(1) RJ-45
(1) headphone/microphone combo
(1) Mini DisplayPort™

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

70 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

3.32 kg

Height

19.3 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu