Laptop HP Pavilion Gaming 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

97,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10 dhe karte grafike NVIDIA® GeForce® GTX 1650 4GB te dedikuar. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Eshte i lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu eshte i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigimi ne internet, perdorimi i programeve te finances, programeve te editimit dhe programeve te ndryshme inxhinierike.

  • Intel® Core™ i5-10300H
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 15.6″ FHD IPS Display
  • NVIDIA® GeForce® GTX 1650 4GB

Shitur , Vijne perseri

SKU: ITD1309 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-10300H

Processor family

10th Gen Core i5

Processor Frequency

Base frequency 2.50 GHz, Max up to 4.50 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

8M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

SSD Details

M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1650 4GB

Graphics Memory

4GB

Graphics Memory Type

GDDR6

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11a/b/g/n/ac (2×2)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 SuperSpeed USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge);
1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge);
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate;
1 HDMI 2.0;
1 RJ-45;
1 AC smart pin;
1 headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-ion polymer

Battery Capacity

52.5 W/h

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.23 kg

Height

23.4 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

POWER
AC Adapter Power

130 W

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu