Laptop HP Pavilion X360 14″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

99,990 L

 

Ekran 14 inç me rezolucion HD, plot ngjyra dhe pamje kristal të pastër. Kontrolloni dhe plotësoni çdo detyrë të mundshme. Hapni dhe organizoni çdo informacion në çast. Mund të mbahet lehtë me vete për shkak të peshës së vogël. 

• Intel® Core™ i5-1135G7
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 14″ FHD Display
• Intel® Iris® Xᵉ Graphics

Ka stok

SKU: ITD1394 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

HDD Verbatim Store ‘n’ Go

5,990 L8,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2020

DESIGN
Color

Silver

Type

2-in-1 laptops

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1135G7

Processor family

11th Gen Core i5

Processor Frequency

up to 4.2 GHz with Intel® Turbo Boost Technology

Processor cores

4 cores

Processor Cache

8 MB L3 cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

FHD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

Graphics Memory Type

Integrated

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Realtek Wi-Fi 5 (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Bluetooth® 5 combo

PORTS & INTERFACES
Details

1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
1 HDMI 1.4
1 AC smart pin
1 headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Audio by B&O; Dual speakers

CAMERA
Front Camera

HP Wide Vision 720p HD camera with integrated dual array digital microphones

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home 64

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-ion polymer

Battery Capacity

43 Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.61 kg

Dimensions

32.4 x 22.1 x 1.87 cm

POWER
Power supply type

45 W Smart AC power adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Adapter

1 x User Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu