Laptop HP Pavilion X360 14″, 8GB, 256GB SSD, i5

85,800 L

Ekran 14 inch me rezolucion HD me prekje. Procesor te gjenerates se 10. Ekran plot ngjyra dhe pamje kristal e paster. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Mund te mbahet lehte me vete per shkak te peshes se vogel. 

  • Intel® Core™ i5-1035G1
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 14″ FHD Display
  • Intel UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1337 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Type

2-in-1 laptops

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1035G1

Processor family

10th Gen Core i5

Processor Frequency

Base frequency 1.00 GHz, up to 3.60 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

6M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

micro-edge WLED-backlit multitouch

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Graphics Memory Type

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Realtek Wi-Fi 5 (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Bluetooth® 5 combo

PORTS & INTERFACES
Details

1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
1 HDMI 1.4
1 AC smart pin
1 headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Audio by B&O; Dual speakers

CAMERA
Front Camera

HP Wide Vision HD Camera with integrated dual array digital microphone

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 W/h

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.58 kg

Height

32.4 x 22.29 x 1.97 cm

POWER
AC Adapter Power

45W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu