Laptop HP Spectre X360 13.3″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

199,900 L

Ekran 13.3 inch me rezolucion Full HD me prekje. Ekrani mund te kthehet deri ne 180 grade. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Me kend shikmi 178 grade. Shume fuqi dhe performance e larte ne nje pakete kompakte dhe elegante.

  • Intel® Core™ i7-1065G7
  • 16GB RAM + 512GB SSD
  • 13.3″ FHD Display
  • Intel® Iris® Plus Graphics

Ka stok

Shitur: 136 copë

SKU: SACA1000 Modeli: 13-AW0004NN Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
DESIGN
Type

2 in 1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1065G7

Processor family

10th Gen Core i7

Processor Frequency

Processor Base Frequency 1.30 GHz
Max Turbo Frequency 3.90 GHz

Processor Cores

4

Processor cache

8 MB

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

16 GB onboard

SSD Details

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

13.3"

Panel Type

IPS BrightView micro-edge WLED-backlit multitouch

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris™ Plus Graphics

Graphics Memory

Iris® Plus Graphics

Graphics Memory Type

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel® Wi-Fi 6 AX 201 (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Bluetooth® 5 Combo (Supporting Gigabit file transfer speeds)

PORTS & INTERFACES
Details

2 USB 3.1 Gen 2 Type-C™ with Thunderbolt™ 3 (40 Gb/s signaling rate, Power Delivery 3.0,
DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
1 USB 3.1 Gen 1 Type-A (HP Sleep and Charge)
1 headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

HP TrueVision HD IR Camera with integrated dual array digital microphone

KEYBOARD
Illuminated

Yes

Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad with multi-touch gesture support and NKRO Anti-Ghosting Key technology; Precision Touchpad Support

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home 64

BATTERY
Battery Technology

Li-ion polymer

Battery Capacity

60 Wh

Number of battery cells

4-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.3 kg

Height

1.69 cm

POWER
AC Adapter Power

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu