HP ZBook G6 17″, 48GB, 512GB SSD + 2TB HDD, Core i7

332,100 L

Ekran 17.3 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 9 dhe karte grafike NVIDIA 4GB te dedikuar. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit, programe editimi dhe programe te ndryshme inxhinjerike. Shpejtesi dhe performance te larte. Sistem ftohje i permiresuar. Qendron 20% me i ftohte edhe kur punon per ore te tera pa nderprerje.

  • Intel Core i7-9850H
  • 48GB RAM + 2TB HDD and 512GB SSD
  • 17.3″ IPS Display
  • NVIDIA Quadro T1000 4GB

Shitur , Vijne perseri

SKU: PKM38 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Type

Workstation

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-9850H

Processor Frequency

Base frequency 2.60 GHz, Max frequency up to 4.60 GHz

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

48GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD + 2TB

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

17.3"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia® Quadro® T1000 4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel® Dual Band Wi-Fi 6 AX200

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB Type-C™
(1) RJ-45
(1) USB 3.1 Gen 1
(1) USB 3.1 Gen 1 (charging)
(1) power connector
(1) HDMI 2.0b
(1) headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

90 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.6 kg

Height

33 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu