Laptop HP ZBook G6 15.6″, 32GB, 1TB SSD, Core i7

249,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 9 dhe karte grafike NVIDIA 4GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit gjithashtu programe editimi dhe programe te ndryshme inxhinjerike.

  • Intel Core i7-9750H
  • 32GB RAM + 1TB SSD
  • 15.6″ IPS Display
  • NVIDIA Quadro T1000 4GB

Ka stok

SKU: PKM37 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

STUSB0149-S2

USB Sandisk Ultraflair

1,000 L6,300 L

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Type

Workstation

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-9750H

Processor family

9th Gen Core i7

Processor Frequency

Base frequency 2.60 GHz, Max frequency up to 4.50 GHz

Processor cores

6 cores

Processor Cache

12M

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

1TB SSD

Memory slots

2

SSD Details

PCIe® NVMe™ SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia® Quadro® T1000 4GB

Graphics Memory

4GB

Graphics Memory Type

GDDR5

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel® Dual Band Wi-Fi 6 AX200

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB Type-C™
(1) RJ-45
(1) USB 3.1 Gen 1
(1) USB 3.1 Gen 1 (charging)
(1) power connector
(1) HDMI 2.0b
(1) headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

SOFTWARE
Operating system installed

No

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

90 W/h

Number of battery cells

6

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.6 kg

Height

33 mm

POWER
AC Adapter Power

200 W Slim

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu