Lavalier Wireless Type-C Microphone

1,990 L

 

Mikrofon pa kabllo për pajisjet celulare dhe jo vetëm, të pajisura me portë Type-C. Punon deri në 20 metër distancë dhe është perfekt për livestream-e, vlogje, intervista apo takime online. Regjistroni zë të pastër pa pengesa dhe vonesa duke mos u bezdisur nga kabllot.

Ka stok

Shitur: 126 copë

SKU: CNG2068-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Connectivity

Wireless

Frequency range

2.4GHz

Charging input voltage

DC 4.8-5.4V

Transfer distance

barrier-free distance over 20 meters ; human obstacle distance of about 7 meters

Transmitter operating current

11-12mA

Working time

about 6H

Signal to noise ratio

64dBm

Starting current

10-11MA

Transmission delay

30MS Operating

Sensitivity (microphone)

-42db

Battery capacity

70mAH battery Antenna

Operating temperatures

-10 ℃ -45 ℃

Full battery voltage

4.1 -4.25V

Frequency Response Range

20-20KHZ

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Microphone
1 x Receiver

1 x Instruction