LB-LINK Wireless Usb Adapter

1,000 L

Adaptori WiFi LB-LINK eshte prodhuar per te bere te mundur lidhjen e kompjuterit tuaj me WiFi ne menyre qe te mund te navigoni ne internet. Eshte i vogel dhe i thjeshte per tu mbajtur apo perdorur ne shume ambjente.

S’ka stok

Shitur: 1246 copë
SKU: CNG989 Modeli: WN151 Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim