Ldnio Power Strip SE6403

2,000 L

 

Zgjatues me porta te ndryshme. 4 USB dhe 6 priza te zakonshme. Me gajtesi 2 meter dhe me buton ON/OFF

Ka stok

SKU: CNG1023 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Baseus Simple Wireless Charger

1,500 L1,990 L
 
- 61%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Power Adapter with Surge Protection

390 L
Kurseni: 600 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
USB Port

4

AC

6

Plug

EU

Dimensions

22*10.9*4cm

Total Power

17W

Rated Power

MAX 2500W
MAX 250V*10A

Output

5V 3.4A (Max)

Nominal Voltage

AC100-250V

Length

2m

Weight

351g

switch

on/off

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim