Lecoo Wired Headset HT106

1,490 L

 

LECOO HT106  jane shume te rehatshme edhe per perdorim afatgjate. Gjithashtu keto kufje mund te ngushtohen apo zgjerohen sipas nevojave tuaja. Te pershtatshme per te degjuar muzike dhe per te komunikuar.

Ka stok

SKU: CNG2208-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Lecoo

Model

HT106

Color

Black

Speaker

30mm

Frequency

20Hz-20KGz

Microphone

Yes

Microphone sensitivity

45dB ± 3dB

Controls

Yes

Connector

3.5mm AUX

Cable Length

1.5m

Battery

None

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Lecoo HT106 Wired Headset