Ofertë!

Led Eye-Protection Desk Lamp

2,600 L

Kurseni: 390 L

Llampe tavoline me drite te ngrohte per mbrojtjen e shikimi gjate kohes se leximit apo te punuarit per ore te gjata. E pajisur me ekran LED, ne te cilin tregohet ora, data dhe temeperatura, si dhe porte USB per te karikuar pajisjet tuaja.

Ka stok

SKU: DUN359 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg