Ofertë!

LED Touch Lamp with USB Port Charger

700 L

Llampe me drite LED dhe dy porta USB per te karikuar pajisje te ndryshme.

Ka stok

SKU: CNG992 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

White

Input

100-240V, 50-60Hz

Output

5V/2.4A

Features

Removable Travel Charger
Dual output ports
With Smart IC
Trellis design of the top
Universal for device
Environment friendly material
Multi protect
With 1.6W Night-Light
Touch switch to control Night-Light
Portable, good looking and best hanfeel
Family series design
With 1pc 1M Micro or Lighing cable for kit
Metal ring decoration more luxurious

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim