Second Chance

Lenovo 24″ ThinkVision FHD Monitor LT2452P

5,990 L

 

Për biznese të mëdhaja që kërkojnë performancë dhe kualitet, Lenovo prezanton Lenovo Monitor ThinkVision LT2452P i cili ofron disa mundësi për hardware: VGA, DVI-D dhe DisplayPort. Monitori mund të rrotullohet dhe të përthyhet sipas nevojës tuaj, është i pajisur me rezolucion Full HD dhe një gamë ngjyrash prej 72% duke ju sjellë nje pamje te qartë

Ka stok

SKU: MON87-B Modeli: LT2452P Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Përmasa
55.96 × 39.48 cm
Brand
Color

Black

Screen size

24"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Video input

VGA/DVI/DVI-D/HDCP

Contrast ratio (typical)

1000:1

Brightness (typical)

300 cd/m²

Colors

16.78 million

Viewing angle (typical)

178°/178°

Response time (typical)

7 ms

Pixel pitch

0.27 x 0.27 mm

Power consumption

40 W

Dimensions

394.8- 504.8 x 559.6 x 257.3mm

Weight

6.67 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Cable