Lenovo 300 Wired Mouse

1,490 L

 

Lenovo 300 USB Mouse është projektuar për rehati, duke ju lejuar të ruani nivele të larta të performancës. Sensori optik ka një fushë deri në 1600 dpi. Mausi ka 3 butona lidhet me USB 2.0 dhe mund të përdoret me të dyja duart. Është i lehtë dhe ka precizion të lartë.

Ka stok

SKU: SBCA0003 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 23%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Logitech G PRO X Superlight Wireless Gaming Mouse

16,490 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connection Type

Wired via USB

Cable Length/Type

1.80 m

Weight

120 g (0.26 lbs)

Mice Button

3 (left click, right click, scroll click)

DPI

1600 DPI

Mouse Sensor

Optical sensor

Hardware Requirements

Supported PC with USB port

Scrolling

Scroll Wheel (up/down)

OS Requirements

Windows 11

Dimension

34 x 63 x 111 mm
1.33 x 2.44 x 4.37 in)

Min Operating Humidity

10%

Max Operating Humidity

90%

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo 300 Wired Mouse