Lenovo 510 Wireless Keyboard and Mouse Combo

4,990 L

 

Kompletojeni tavolinën tuaj të punës me elegancë dhe komoditet me këtë kombinim maus plus tastierë nga Lenovo. Tastiera është ergonomike dhe rezistente ndaj derdhjeve aksidentale të ujit. Mausi vjen me precizion të lartë deri në 1200 dpi dhe punon në pothuajse çdo sipërfaqe.

Ka stok

SKU: SBBA0022 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

GX30N81775

Connectivity

Wireless

Color

Black

Keyboard Layout

2.5 zone layout

Language Layout

US English (103P)

Battery Life

Up to 12 months

Weight

Mouse – 60 g (0.13 lbs),
Keyboard 582 g (1.28 lbs)

Mouse Buttons

3 (left click, right click, scroll click)

Button Life

Up to 10,000,000 clicks

DPI

1200 DPI

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless keyboard

1 x Wireless Mouse

1 x Manual

3 x AA Batteries