Lenovo AIO IdeaCentre 3 24ALC6, 23.8″, 16GB, 512GB SSD, AMD

99,990 L

 

Kompjuter All In One. Të gjitha në një. Ekran 23.8 inch Full HD 1920 x 1080 piksel. Ky është një kompjuter kompakt që zë shumë pak vend në zyrën tuaj. Parametrat e lartë e bëjnë të jetë i denjë për programim, design etj. Të përfshira në paketim ka maus dhe tastierë.

• AMD Ryzen™ 7 5825U
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 23.8″ FHD Display
• AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: SAAB2600 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Color

White

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD RYZEN 7 5825U

Processor family

AMD Ryzen™ Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Base Clock: 2.0GHz
Max Boost Clock: Up to 4.5GHz

PROCESSOR CACHE

16 MB L3 Cache

Processor cores

8 cores

Memory & Storage
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR4-3200MHz

Memory

512GB

MEMORY SLOTS

2x8GB

SSD DETAILS

PCIe® NVMe® M.2

CARD READER INTEGRATED

No

Display
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

Optical Drive
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

WIFI 6

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

Rear Ports
• 1x HDMI 1.4
• 2x USB 2.0
• 2x USB 3.2 Gen 1
• 1x Ethernet (RJ-45)
• 1x power connector

SOFTWARE
Operating system
Camera
Webcam

Yes 720P

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

6.81 kg

Dimensions

541 mm x 185.34 mm x 433.56 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj