Lenovo AIO IdeaCentre 3 24IAP7 23.8″, 8GB, 512GB SSD, Core i3

89,990 L

 

Kompjuter All In One. Të gjitha në një. Ekran 23.8 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Kompakt për madhësin e ekranit dhe zë shumë pak vend në tavolinë. Të përfshira në paketim ka maus dhe tastierë. I përshtatshëm për punë të ndryshme si të punuarit në programet e paketës Office dhe programe të ndryshme finance. Me pamjen e duhur për t’u vendosur në zyrë ose në shtëpi.

• Intel® Core™ i3-1220P
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 23.8″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: SAAB1700 Modeli: 24IAP7 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1220P

Processor family

12th Generation

PROCESSOR CACHE

12MB

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.4GHz

Processor Cores

10

Memory & Storage
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4-3200

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable

SSD DETAILS

M.2 NVME

CARD READER INTEGRATED

No

Display
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

802.11ac 2×2

ETHERNET LAN

Yes

BLUETOOTH

Bluetooth 5.0, M.2 card

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2x USB 2.0
• 2x USB 3.2 Gen 2
• 1x HDMI 1.4
• 1x Ethernet (RJ-45)
• 1x power connector
• 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)

SOFTWARE
Operating system
WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

7.03 kg

Dimensions

541.2 x 185.34 x 433.96 mm (21.3 x 7.29 x 17.08 inc

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj