Lenovo Backpack 15.6″ B210

3,200 L

Cante laptopi 15.6’’ nga Lenovo, e prodhuar me cope e cila eshte rezistente ndaj ujit. Me pamje moderne dhe me shume stil. Me shume hapsire dhe vend te dedikuar per laptop dhe per pajisje te tjera qe mund te keni te rendesishme.

Ka stok

Shitur: 273 copë
SKU: SBZA3531 Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim