Lenovo Bag BM400

1,990 L

 

Cantë shpine Lenovo Bag BM400. E përshtatshme për laptop 15.6 inch. Hapsirë të bollshme. Xhepa për celular dhe për shumë aksesorë ose pajisje te tjera. E rehatshme për perdorim të përditshëm. E thjeshtë, plot stil dhe material shumë cilësor.

Ka stok

SKU: CNG2578-B Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Size

45 x 30 x 14.5cm

Weight

0.9kg

Material

Polyster & 400D Nylon

Screen size

15.6"

Features

Durable use and water repellency
Strong belt up to 9kg carrying weight
Notebook compartment: 335 cm x 16 cm x 45 cm
Maximum Laptop Size : 15.6"
Unique, Simple and elegant outlook
Special compartment fit up to 10" tablet
Multifunctional bag design with a cell phone bit, passport bit, notebook standard, key chain
Large Capacity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Bag BM400