OFERTË ONLINE

Lenovo Cleaner T1s Pro

17,000 L

 

Roboti inteligjent i pastrimit Lenovo T1s Pro është aty për t’ju ndihmuar në eleminimin e pluhurave dhe papastërtive nga ambjentet e shtëpisë suaj. Përdor filtra HEPA që mund të rilahen dhe vendosen sërish duke ju siguruar kështu që ajri i cili del nga roboti është përherë i pastër. I pajisur me një sistem të përparuar navigimi. Sistemi Smart Mapping i mundëson robotit të përcaktojë mënyrën më të mirë për të pastruar çdo dhomë. Për më tepër, ju mund të kontrolloni se cilat dhoma janë pastruar tashmë dhe cilat dhoma nuk janë pastruar me anë  të aplikacionit të shkarkuar në smartfonin tuaj.

Ka stok

SKU: CNG2494 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
Functions

Sweeping, moping, vacuuming

Battery

5200mAh

RATED voltage

14.4V

RATED Power

50W

DIMENSIONS

350 x 350 x 98mm

AUTOMATIC DIRT DISPOSAL MODEL

MS1

RATED POWER INPUT

AC 220-240V

RATED POWER OUTPUT

24V/ 1.2A

RATED POWER OF DISPOSAL

1050W

RATED VOLTAGE OF DISPOSAL

50Hz/60Hz

Disposal Size

255 x 225 x 340mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Roobot

1 x Disposal

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu