Lenovo Flex 5 13.3″, 8GB, 128GB SSD, Chromebook

58,900 L

Rrit produktivitetin me laptopin Lenovo Ideapad Flex 5. Ekran 13.3″ me prekje dhe me rezolucion full HD. Sistem operimi Chromebook OS. Me plot 128GB SSD memorie ofron hapesire ruajtjeje dhe hyrje te shpejte te te dhenave. Palosje 360 grade per tu perdorur edhe si tablet.

  • Intel® Core™ i3-10110U
  • 8GB RAM + 128GB SSD
  • 13.3″  Full HD IPS Touch
  • Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1389 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

STUSB0149-S2

USB Sandisk Ultraflair

1,000 L6,300 L

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Gray

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-10110U

Processor family

10th Gen Core i3

Processor Frequency

Base frequency 2.10 GHz, Max frequency up to 4.10 GHz

Processor Cache

4MB

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

128GB SSD

Memory slots

on board

SSD Details

M.2 NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

13.3"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

11ax, 2×2

Ethernet LAN

No

Bluetooth

BT5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1x card reader
1x USB 3.2 Gen 1
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
2x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 2.0 and DisplayPort 1.2)

AUDIO
Built-in Microphone

2x, Array

Built-in Speakers

Stereo speakers, 2W x2
High Definition (HD) Audio

CAMERA
Front Camera

720p

SOFTWARE
Operating system installed

ChromebookOS

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Integrated Li-Polymer

Battery Capacity

51Wh

Number of battery cells

2

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.35 kg (2.98 lbs)

Dimensions (WxDxH)

310 x 212 x 17.95 mm (12.20 x 8.34 x 0.70 inches)

POWER
AC Adapter Power

45W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu