Ofertë!
OFERTË ONLINE

Lenovo Flex 5 15.6″, 16GB, 512GB SSD, AMD Ryzen 7

114,990 L

Kurseni: 10,000 L

Rrit produktivitetin me laptopin Lenovo Ideapad Flex 5. Ekran 15.6″ me prekje dhe me rezolucion full HD. Me plot 512GB SSD memorie ofron hapesire ruajtjeje dhe hyrje te shpejte te te dhenave. Hapje 360 grade duke e shnderruar ne nje tablet.

• AMD Ryzen™ 7 5700U
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ IPS Display Touch
• AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: ITD1430 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2020

DESIGN
Color

Gray

Type

2-in-1

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 7 5700U

Processor family

AMD Ryzen™ Processors

Processor Frequency

Max frequency up to 4.30 GHz

Processor Cache

8MB

Processor cores

8 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

on board

SSD Details

M.2 NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

Graphics Memory

shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6 802.11AX (2 x 2)
802.11AC (2 x 2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Bluetooth® 5.0

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB 3.1** (Gen 1)
USB Type-C 3.1 (Gen 1) with PowerDelivery
HDMI 1.4b
4-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC)
Headphone / mic combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Dolby Audio™
2 x 2W speakers

CAMERA
Front Camera

HD 720p fixed focus

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Integrated Li-Polymer

Battery Capacity

52.5 Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

3.95 lbs (1.80 kg)

Dimensions

(20.83 x 238.00 x 357.63 mm

POWER
AC Adapter Power

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo IdeaPad Flex 5

1 x 65W Power adapter

1 x Quick start guide

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu