Lenovo Flex 5 15,6″, 8GB, 512GB SSD, i7

111,100 L

Rrit produktivitetin me laptopin Lenovo Ideapad Flex 5. Ekran 15.6″ me prekje dhe me rezolucion full HD. Me plot 512GB SSD memorie ofron hapesire ruajtjeje dhe hyrje te shpejte te te dhenave. Hapje 360 grade duke e shnderruar ne nje tablet.

  • Intel® Core™ i7-1065G7
  • 8GB RAM + 512GB SSD
  • 15.6″ IPS Display Touch
  • Intel® Iris® Plus Graphics

Shitur , Vijne perseri

SKU: ITD1347 Modeli: 81X3000JUS Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

STUSB0149-S2

USB Sandisk Ultraflair

1,000 L6,300 L

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Gray

Type

2-in-1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1065G7

Processor family

10th Gen Core i7

Processor Frequency

Base frequency 1.30GHz, Max frequency up to 3.90 GHz

Processor Cache

8MB

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

on board

SSD Details

M.2 NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris™ Plus Graphics

Graphics Memory

shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 6 802.11AX (2 x 2)
802.11AC (2 x 2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Bluetooth® 5.0

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB 3.1** (Gen 1)
USB Type-C 3.1 (Gen 1) with PowerDelivery
HDMI 1.4b
4-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC)
Headphone / mic combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Dolby Audio™
2 x 2W speakers

CAMERA
Front Camera

HD 720p fixed focus

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Integrated Li-Polymer

Battery Capacity

52.5 Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

3.97 lb / 1.8 kg

Height

20.9mm

POWER
AC Adapter Power

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Flex 5 15 (Intel)
  • 65W Power adapter
  • Quick start guide

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu