Ofertë!
OFERTA E LIMITUAR

Lenovo Gaming Monitor Legion 27″ Y27GQ-20

49,990 L

Kurseni: 10,000 L

Monitor 27 inch me rezolucion 2560 x 1440, rifreskim imazhi 165Hz dhe kohe reagimi 1ms. Pamje te qarte, ideal per te luajtur, pare video dhe perdorim te perditshem. 

Ka stok

SKU: SBAA2400 Modeli: Y27GQ-20 Kategori: , , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 20%
BEST DEALS
Ofertë!

AOC 31,5″ FHD Gaming Monitor C32G2ZE/BK

39,990 L
Kurseni: 10,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

Y27GQ-20

Color

Black

Best for

Gaming

GENERAL
Display
Screen size

27"

Panel manufacturer

AU Optronics

Panel type

TN

Touchscreen

No

Display Resolution

2560 x 1440 pixels

Aspect Ratio

16:9

Pixels Per Inch

109 ppi

Finish

Matte

Maximum Brightness

350 nits / cd/m2

Contrast Ratio

1000:1

Dynamic Contrast Ratio

3,000,000:1

Refresh Rate

165Hz

Variable Refresh Technology

G-Sync

Bit Depth / Color Support

8-Bit (16.7 Million Colors)

Color Gamut

72% NTSC
72% CIE1931

Response Time

2 ms (GtG)
1 ms (Overdrive)

Viewing Angle

170 x 160°

Dot Pitch

0.2331 x 0.2331 mm

Ports
Ports

Audio, DisplayPort, HDMI, USB 3.2, AC Power Cable, USB 3.1

Inputs / Outputs

1 x HDMI 1.4 Input
1 x DisplayPort 1.2 Input
3 x USB Type-A (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1) Input/Output
1 x USB Type-B Input/Output
1 x 3.5 mm Output

Power
Power Consumption

48 W (Typical)
96 W (Maximum)
0.5 W (Standby)

AC Input Power

100 to 240 VAC, 50 / 60 Hz

Power Adapter Type

External

Physical
Height Adjustment

5.1" / 130 mm

Rotation Adjustment

180° (-90 to 90°)

Swivel Adjustment

30° (-15 to 15°)

Tilt Adjustment

-5 to 21°

Mounting-Hole Pattern

100 x 100 mm

Dimensions

24.2 x 23.6 x 11.2" / 614.9 x 598.9 x 284.4 mm (with Stand)
24.2 x 14.5 x 2.5" / 614.0 x 368.7 x 63.4 mm (without Stand)

Weight

14.66 lb / 6.65 kg (with Stand)
9.59 lb / 4.35 kg (without Stand)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1x Monitor
  • 1x Power Cable
  • 1x DisplayPort
  • 1x HDMI
  • 1x USB Upstream Cable

Garancia e produktit

24 Muaj