Lenovo HX106 Wireless Headset

1,290 L

 

Kufjet Lenovo LP40 janë kufje të vogla, praktike, me anullim zhurmash dhe dizajn kundër ujit. Janë perfekte për telefonata edhe kur ato zgjasin me orë të tëra. Këto kufje ju mundësojnë të shijoni 48 orë kohë bisede ose 20 orë muzikë. Përshtaten me sistemet Android dhe iOS.

Ka stok

SKU: DUN917-B Modeli: HX106 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Battery capacity

160mAh

Play time

more than 20 hours

Standby time

about 120 hours

Speaker diameter

10mm

Sensitivity

110dB

Distance

10 meters

Wearing method

hanging ear type

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Headset,

1 x Dedicated Ear Cap,

1 x USB Charging Cable,

1 x Manual.