Lenovo IdeaCentre 3 8GB, 512GB SSD, Core i3

54,990 L

 

I vogël, kompakt dhe shumë funksional. Ky model i Lenovo IdeaCentre 3 vjen me memorie 512GB dhe procesor të gjeneratës së 12-ë Core i3.

• Intel® Core™ i3-12100
• 8GB RAM + 512GB SSD
• Intel® UHD Graphics 730

Ka stok

SKU: ITD1673-2 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-12100

Processor Frequency

Up to 4.30GHz

Processor cores

4 cores

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-3200

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 730

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

11ax, 2×2

ETHERNET LAN

Integrated 100/1000M

BLUETOOTH

Bluetooth® 5.2

PORTS & INTERFACES
DETAILS

• Front:
2x USB 3.2 Gen 1
1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer and [email protected] charging)
1x card reader
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x microphone (3.5mm)
2x USB 2.0
2x USB 3.2 Gen 1

• Rear:
1x VGA
1x HDMI 1.4
1x Ethernet (RJ-45)
1x power connector

AUDIO
Audio Details

High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec

SOFTWARE
Operating system
Power
AC ADAPTER POWER

180W 85%

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

100 x 303.5 x 274.8 mm (3.9 x 11.94 x 10.8 inches)

Weight

6.25 kg (13.8 lbs)

KEYBOARD & MOUSE
TYPE

USB Keyboard + Mouse

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

36 MUAJ