Lenovo IdeaCentre AIO 3 24ADA6, 23.8″, 8GB, 256GB SSD, AMD

74,990 L

 

Kompjuter All In One. Të gjitha në një. Ekran 23.8 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Kompakt për madhësin e ekranit dhe zë shumë pak vend në tavoline. Të përfshira në paketim ka maus dhe tastierë. I përshtatshëm për punë të ndryshme si të punuarit në programet e paketës Office dhe programe të ndryshme finance. Me pamjen e duhur për t’u vendosur në zyrë ose në shtëpi.

• AMD Ryzen™ 3 3250U
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 23.8″ FHD Display
• AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: SAAB1600 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen 3-3250U

Processor family

AMD Ryzen™ Processors

PROCESSOR FREQUENCY

2.60 GHz up to 3.50 GHz

PROCESSOR CACHE

4MB L3 Cache

Processor Cores

2

Memory & Storage
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4-3200

Memory

256GB

MEMORY SLOTS

Two DDR4 SO-DIMM slots

SSD DETAILS

PCIe® NVMe®

CARD READER INTEGRATED

Yes

Display
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi 6, 802.11ax 2×2 Wi-Fi

ETHERNET LAN

Yes

BLUETOOTH

Bluetooth 5.0, M.2 card

PORTS & INTERFACES
DETAILS

• Power connector
• HDMI 1.4
• 2x USB 3.2 Gen 1
• Ethernet (RJ-45)
• 2x USB 2.0
• Power button
• Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
• Optical drive eject button

Camera

720 pixel

SOFTWARE
Operating system
WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

8.77 kg

Dimensions

613.1 x 200 x 472.91 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj