Ofertë!
OFERTË ONLINE

Lenovo IdeaCentre AIO 5 24IOB6, 8GB, 512GB SSD, Core i5

115,990 L

Kurseni: 9,000 L

Kompjuter të gjitha në një i gjeneratës së 6-ë nga Lenovo. Tani puna në programe që kërkojnë shumë performancë do të jetë më e lehtë se kurrë. Ky kompjuter është i pajisur me procesor Intel® Core™ i5-i5-11400T, kartë grafike Intel® UHD Graphics 730 dhe RAM 8GB. Një tjetër veçori e këtij modeli është dhe pajisja me teknologjinë e karikimit pa kabllo. Për të karikuar smartfonin tuaj, mjafton ta vendosnni në bazën poshtë ekranit.

• Intel® Core™ i5-11400T
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 23.8″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics 730

Ka stok

SKU: SAAB1061 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Grey

TYPE

All-In-One computer

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-11400T

PROCESSOR FAMILY

11th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 3.70 GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2

SSD DETAILS

M2 NVMe

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Touchscreen

No

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 730

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

DEVICES
Keyboard & Mouse

Wireless

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

11ac, 2×2

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2 x USB 2.0
3 x USB 3.2 Gen 2
1 x HDMI-out 1.4
1 x HDMI-in 1.4
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x headphone / mic
1 x power connector

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

435 mm x 541 mm x 25 mm

Weight

7.25 kg

POWER
AC ADAPTER POWER

90W Adapter

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Wireless Keyboard

1 x Wireless Mouse

1 x DVD

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu