Lenovo Ideapad 3 15.6″, 4GB, 128GB SSD, Core i3

54,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office dhe navigim ne internet. 

  • Intel® Core™ i3-1005G1
  • 4GB RAM + 128GB SSD
  • 15.6″ HD Display
  • Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1363 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Brown

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1005G1

Processor family

10th Gen Core i3

Processor Frequency

Base frequency 1.20 GHz, Max frequency up to 3.40 GHz

Processor cores

2 cores

Processor Cache

4MB

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

128GB SSD

Memory slots

ON-BOARD 4GB
1 slot free

SSD Details

SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Integrated Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Shared

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

11ac, 2×2

Ethernet LAN

No

Bluetooth

BT5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1x power connector
1x card reader
1x HDMI 1.4b
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x USB 2.0
2x USB 3.2 Gen 1

AUDIO
Built-in Microphone

2x, Array

Built-in Speakers

Dolby Audio™-certified stereo speakers

CAMERA
Front Camera

720p with Privacy Shutter

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10s

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

45Wh

Number of battery cells

2

POWER
AC Adapter Power

65 Watt

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

Starting at 1.85kg

Height

19.99mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu