OFERTA VETEM ONLINE

LENOVO IdeaPad 3 15ITL6, 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i3

64,990 L

 

IdeaPad 3 15ITL6 e bënë të punuarin apo të studiuarin nga shtëpia më të lehtë dhe argëtues. Ky model kombinon performancën e Core i3 me memorjen 256GB dhe ekranin 15 inç.

• Intel® Core™ i3-1115G4
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ HD LED Display
• Intel® UHD Graphics

 

Ka stok

Shitur: 69 copë

SKU: SAAD2731 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAHA0099
- 21%

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2020

DESIGN
Color

Arctic Grey

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1115G4

PROCESSOR FAMILY

11th Gen Core i3

PROCESSOR FREQUENCY

Base frequency 3.0GHz
Max. 4.1GHz

PROCESSOR CACHE

6MB

PROCESSOR CORES

2

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Memory

256GB SSD

Memory Slots

One memory soldered to systemboard, one DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel capable

Storage Support

M.2 2242 SSD up to 512GB
M.2 2280 SSD up to 1TB

Card Reader

4-in-1 Card Reader

DISPLAY
Refresh Rate

60Hz

Screen size

15.6"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Graphics
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

GRAPHICS TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

802.11ac 2×2 Wi-Fi®

ETHERNET LAN

Yes

BLUETOOTH

BT5.1

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1x power connector
1x card reader
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer only)
1x HDMI 1.4b
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x USB 2.0

AUDIO
MICROPHONE

2x, Array

SPEAKERS

Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio

CAMERA
FRONT CAMERA

720p with Privacy Shutter

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keyboard

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Li-Polymer

BATTERY CAPACITY

45Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.65 kg (3.64 lbs)

DIMENSIONS

359.2 x 236.5 x 19.9 mm (14.14 x 9.31 x 0.78 inches)

POWER
AC ADAPTER POWER

65W Round Tip Wall-mount

SECURITY
FINGERPRINT READER

Touch Style

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Adapter

1 x User Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu