Lenovo IdeaPad 3i 17ITL6 17.3″, 8GB, 256GB SSD, Core i7

119,990 L

 

IdeaPad 3  e bënë të punuarin apo të studiuarin nga shtëpia më të lehtë dhe argëtues. Ky model kombinon performancën e Intel® Core™ i7-1165G7 me memorjen 256GB dhe ekranin 17.3 inç. Gjithashtu është i pajisur me lexues të gjurmëve të gishtërinjve në butonin e ndezjes.

• Intel® Core™ i7-1165G7
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 17.3″ HD+ Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1562 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Gray

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1165G7

Processor family

11th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 4.70 GHz

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-3200

Memory

256GB SSD

Memory slots

1x SO-DIMM

SSD Details

NVMe,PCI Express 3.0

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

17.3"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD+

Touchscreen

No

Display Resolution

1600 x 900 pixel

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wireless 11AC (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

BT 5.0

PORTS & INTERFACES
Details

USB-C 3.2
USB-A 3.0
USB-A 2.0
Headphone / mic combo
HDMI
SD card reader

AUDIO
Built-in Microphone

Dual microphone

Built-in Speakers

2 x 1.5W speakers with Dolby Audio™

CAMERA
Front Camera

720p, with privacy shutter, fixed focus

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 11 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium Polymer (LiPo)

Battery Capacity

45 Wh

Number of battery cells

2 cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.2 kg

Dimensions

19.9mm x 399mm x 274mm

POWER
AC Adapter Power

65W AC adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu