Lenovo Ideapad 5-15IIL 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i7

93,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Eshte i lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu eshte i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigimi ne internet dhe perdorimi i programeve te finances. Jetgjatesi baterie deri ne 10 ore ne varesi te perdorimit.

  • Intel® Core™ i7-1065G7
  • 8GB + 256GB SSD
  • 15.6″  LED Full HD
  • Intel® Iris® Plus Graphics

Ka stok

SKU: ITD1328 Modeli: 81YK003PCF Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1.6 kg
Brand
DESIGN
Color

Grey

Type

Ideapad

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1065G7

Processor family

10th Gen Intel Core i7

Processor Frequency

Base frequency 1.30 GHz, Max frequency up to 3.90 GHz

Processor Cache

8MB

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

8 GB soldered

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

LED AntiGlare

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Plus

Graphics Memory

Graphics Memory Type

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ax 2×2

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB 2.0 A-type
2 x USB 3.2 A-type 1 generation
HDMI 1.4b, audio / microphone (3.5 mm) port
(1) 4-in-1 SD Card Reader

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

0.3MP camera, fixed focus with privacy curtain

SOFTWARE
Operating system installed

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

lithium-polymer

Battery Capacity

4120 mAh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.6 kg

Height

20.6mm

POWER
AC Adapter Power

65W Round Tip

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu